کارت خرید

کلاس های آموزشی

آموزش SEO بر مینای جوملا

این دوره آموزشی در حقیقت بنا به درخواست دانشجویان دوره سوم کلاس های آپادانا به سرفصل های آموزشی اضافه شده است. در این دوره علاوه بر تشریح و توضیح ساختار و الگریتم نحوه ثبت سایت در موتورهای جستجو نحوه اجرای تغییرات مهم جهت همخوانی هرچه بیشتر سایت با موتورهای جستو در یک سایت جوملایی تدریس میکردد . همچنین 2 نرم افزار مرتبط ارزشمند جهت راحتی کار شرکت کنندگان در کلاس ارائه میشود

آموزش جوملا (مقدماتی، متوسطه)

در این دوره شما با مبانی پایه ای جوملا آشنا خواهید شد و سپس رفته رفته کلاس آموزشی تمامی نیاز های شما را جهت ایجاد و طراحی یک وب سایت بر اساس جوملا را پوشش خواهد . در پایان دوره ،در کلاس پروژه عملی تعریف خواهد شد و استاد به روند انجام پروژه توسط خود شما نظارت خواهد نمود.

ب : آموزش جوملا (پیشرفته)

این دوره از کلاس ها برای کسانی طراحی شده است دوره مقدماتی را گذرانده و یا کسانی که نیازی به شرکت در کلاس های آموزشی دوره مقدماتی و متوسطه ندارند اما هنوز از مباحث حرفه ای جوملا اطلاعات کافی ندارند . سر فصل های آموزشی این دوره به نحوی طراحی شده است تا بتواند جوابگوی نیاز های یک طراح حرفه ای باشد در پایان دوره شرکت کنندگان به تمامی مباحثی که قالبا در سایت ها و انجمن های پشتیبانی اموزش داده نمیشود ،مسلط خواهند بود.